کلیه فعالیت‌های “مهرگرافیک” تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد. در صورتی که تغییری در قوانین وب سایت در آینده بوجود بیاید در همین صفحه ، اطلاع رسانی و بروز رسانی می شود، لذا شما توافق می کنید که استفاده مستمر از وب سایت مهرگرافیک ، به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد.
این وب‌سایت متعلق به گروه “مهرگرافیک دات ای ار” می‌باشد .
مهرگرافیک دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول شرایط مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این شرایط را قبول کرده‌اید:

۱- فروش کلیه طرحها و فایل های لایه باز در مهرگرافیک به صورت تکی بوده و به صورت اشتراک نبوده است.

۲- کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح ها متعلق به “مهرگرافیک ” بوده و کپی ، انتقال و فروش مجدد بخشی از طرحها خریداری شده از سایت ، ممنوع و شامل پیگیرد قانونی می باشد.

۳- خرید فایل از “مهرگرافیک” به آدرس www.mehr-graphic.ir هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت استفاده و چاپ در آن واحد تجاری و آن شخص می باشد.

۴- مهرگرافیک هچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده خریدار می باشد.

۵- اگر به هر روشی کاربر نتواند بعد از خرید طرح مورد نظر ، به لینک دانلود دسترسی داشته باشید ، بعد از اطلاع کاربر ( از طریق فرم تماس با ما ) مهرگرافیک لینک دانلود طرح را به ایمیل ثبت شده در هنگام خرید کاربر ، ارسال می کند.

۶- اشتراک گذاری طرح ها در کلیه شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … و هدیه دادن آنها ، ممنوع بوده است.

۷- خریدار فایل می بایست با نرم افزارهای گرافیکی و ویدیویی آشنایی داشته باشد، هرگونه ویرایش در فایل خریداری شده از سایت به عهده خریدار بوده و هیچگونه تغییر، ویرایش و آموزشی از طرف مجموعه مهرگرافیک انجام نمی گیرد

۸- مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از مهرگرافیک به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و … )، هیچگونه مسئولیتی متوجه “مهرگرافیک” نمی باشد.